מתקדמים לירוק
בעקבות הקמת מתקנים לטיהור שפכים והסדרת המטמנות אשפה בארץ, נוצרה ההזדמנות ליצור חשמל ירוק ע"י יצור חשמל בביוגנרטורים שמוזנים מביוגז. ביוגז הוא גז הנוצר מתסיסה אנאירובית של חומרים אורגניים (לדוגמא אשפה ביתית במטמנת אשפה). הביוגז מכיל מס` מרכיבים שהעיקרי שבהם (50-80%) הוא המתאן.
ביוגנרטור הינו גנרטור המוזן בגז מתאן.

המתאן נחשב למסוכן מבין גזי החממה אולם גם כמקור אנרגיה (הרכיב העיקרי בגז הטבעי). הפקת חשמל מביוגז תורמת לצמצום פליטת המתאן לאטמוספרה ולחיסכון בשימוש בדלקים פוסיליים ליצור חשמל קונבנציונאלי, לכן החשמל המופק מביוגז נחשב לחשמל ירוק.

למרות כל היתרונות תחום זה לא צבר תאוצה בארץ עקב מורכבות המערכות ועלותם הגבוהה (הקמה ותפעול). במהלך השנים האחרונות ג`נרקל, כחלק מהמגמה להפוך לחברת הגנרטורים הירוקה של ישראל, למדנו להתמודד עם הבעיות המורכבות של מערכות אלו בתחום הגז גנרטורים.

לצורך כך יצרנו קשר עם חברה שוויצרית בשם Huegli-Tech AG שמתמחה בגז-גנרטורים וכיום אנו נציגיהם הבלעדיים בארץ, כמו-כן אנו עומדים בקשר עם מס` יצרני מנועים שמיועדים לעבודה עם גז.

אנשינו עברו הכשרות בשוויץ ובארה"ב וצברו ניסיון רב בארץ בפרויקטים שונים של מערכות גפ"מ וביוגז. אנו מתפעלים מס` מערכות ביוגנרטורים להפקת חשמל מביוגז ומערכות קוגנרציה המונעות בגפ"מ ובדיזל.
ג'נרקל תעשיות בע"מ כתובת: רח' האורזים 10, א.ת הישן, נתניה טלפון: 098620304 פקס: 098620305
ג'נרקל תעשיות בע"מ-השכרה מכירה ושירות לגנרטורים- www.generkal.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל